Filmtider

Lördag  4/2  kl  14.00   Mumier på äventyr ( sv-tal )

Lördag  4/2  kl  16.30   En dag kommer allt det här bli ditt

Lördag  4/2  kl  19.00  Knock at the Cabin

Söndag  5/2  kl  14.00   Mumier på äventyr ( sv-tal )

Söndag  5/2  kl  16.30   En dag kommer allt det här bli ditt

Söndag  5/2  kl  19.00  Knock at the Cabin

Tisdag  7/2  kl  14.00   En dag kommer allt det här bli ditt

Tisdag  7/2  kl  19.00   En dag kommer allt det här bli ditt

Onsdag  8/2  kl  19.00  Knock at the Cabin

Torsdag  9/2  kl  19.00  Knock at the Cabin

Fredag  10/2  kl  19.00  Sockerexperimentet  ( Verklighetsbaserad )

Fredag  10/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Lördag  11/2  kl  14.00   Mumier på äventyr ( sv-tal )

Lördag  11/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Lördag  11/2  kl  19.00  Sockerexperimentet  ( Verklighetsbaserad )

Söndag  12/2  kl  14.00   Mumier på äventyr ( sv-tal )

Söndag  12/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Söndag  12/2  kl  19.00  Sockerexperimentet  ( Verklighetsbaserad )

Tisdag  14/2  kl  14.00  Rose  ( Största biosuccé i Danmark. )    ( Bio kontrast )

Tisdag  14/2  kl  19.00  Rose  ( Största biosuccé i Danmark. )    ( Bio kontrast )

Onsdag  15/2  kl  19.00  Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Torsdag  16/2  kl  14.00  Sockerexperimentet  ( Verklighetsbaserad )

Torsdag  16/2  kl  19.00  Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Fredag  17/2  kl  16.30  Mucklorna  Pettson och Findus ( sv-tal )

Fredag  17/2  kl  19.00  Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Lördag  18/2  kl  14.00  Mucklorna  Pettson och Findus ( sv-tal )

Lördag  18/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Lördag  18/2  kl  19.00  Ant-Man and the Wasp: Quantumania  3D

Söndag  19/2  kl  14.00  Mucklorna  Pettson och Findus ( sv-tal )

Söndag  19/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Söndag  19/2  kl  19.00  Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Tisdag  21/2  kl  14.00   Mumier på äventyr ( sv-tal )

Tisdag  21/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Onsdag  22/2  kl  14.00   Mumier på äventyr ( sv-tal )

Onsdag  22/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Onsdag  22/2  kl  19.00  Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Torsdag  kl  14.00  Mucklorna  Pettson och Findus ( sv-tal )

Torsdag  23/2  kl  16.30  Asterix & Obelix: I Drakens rike ( sv-tal )

Torsdag  23/2  kl  19.00  Ant-Man and the Wasp: Quantumania  3D

Fredag  24/2  kl  14.00  Mucklorna  Pettson och Findus ( sv-tal )

Fredag  24/2  kl  16.30  Andra Akten

Fredag  24/2  kl  19.00  Cocaine Bear

Lördag  25/2  kl  14.00  Mucklorna  Pettson och Findus ( sv-tal )

Lörsag  25/2  kl  16.30  Andra Akten

Lördag  25/2  kl  19.00  Cocaine Bear

Söndag  26/2  kl  14.00  Mucklorna  Pettson och Findus ( sv-tal )

Söndag  26/2  kl  16.30  Andra Akten

Söndag  26/2  kl  19.00  Cocaine Bear

Tisdag  28/2  kl  14.00  David Bowie: Moonage daydream  ( Bio kontrast )

Tisdag  28/2  kl  19.00  David Bowie: Moonage daydream  ( Bio kontrast )

Onsdag  1/3  kl  19.00  Cocaine Bear

Torsdag  2/3  kl  14.00   Andra Akten

Torsdag  2/3  kl  19.00   Andra Akten

Lördag  4/3  kl  14.00  Den makalöse Maurice  sv-tal

Lördag  4/3  kl  16.30   Andra Akten

Söndag  5/3  kl  14.00  Den makalöse Maurice  sv-tal

Söndag  5/3  kl  16.30   Andra Akten

Fredag  10/3  kl  19.00  Scream 6

Lördag  11/3  kl  14.00  Den makalöse Maurice sv-tal

Lördag  11/3  kl  19.00  Scream 6

Söndag  12/3  kl  14.00  Den makalöse Maurice sv-tal

Söndag  12/3  kl  19.00  Scream 6

Tisdag  14/3  kl  14.00  Emily  ( Bio kontrast )

Tisdag  14/3  kl  19.00  Emily    ( Bio kontrast )

Onsdag  15/3  kl  19.00  Scream 6

Torsdag  16/3  kl  19.00  Scream 6

Tisdag  28/3  kl  14.00  Skolan vid värden ände  ( Bio kontrast )

Tisdag  28/3  kl  19.00  Skolan vid värden ände   ( Bio kontrast )